(0212) 550 50 22    
(0535) 843 20 30

Hakkımızda

Şirket Profili

Ada Cam Balkon; mekanı daraltmadan ve manzarayı kapatmadan estetik bir camlama çözümünü evlere ve iş yerlerine getirdi. Böylece özellikle evlerin balkonlarında, cafe & restaurant ve benzeri işletmelerde iklim koşullarına göre cephelerin bir kısmını ya da tamamını kapatabilmek artık bir mucize olmaktan çıktı.

Panoromik görüntü yaşatan bu teknoloji, çok yönlü açılması, her türlü mekana rahatlıkla uygulanabilmesi, esnek ve dayanıklı olması, güneş ışınlarının zararlı etkilerine perde görevi üstlenerek engel olması ile birçok avantajı beraberinde yaşattı. Rüzgar, ses, toz, yağmur, kar , gibi dış etkenlere karşı koruma sağlayan Ada Cam Balkon Sistemleri, bu muhteşem teknolojinin kusursuz aksesuarlarını montaj sırasındaki ustalığı ve izolasyon farkı ile camlama teknolojisinde güvenin adı oldu.

1998 yılında Alüminyum dograma ve giydirme cephe alanında faaliyet gösteren firmamız 2001 yılında cam balkon sistemlerine başladı. 2005 yılındada üsten askılı sistemleri sunan firmamız kaliteli malzeme ve işçiliği siz degerli tüketiciye bir arada sunuyor. Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti ilkesi ile yola çıkan ve balkon kapama alanında bir numara olmaya aday şirketimiz yurt çapında birçok bayi ağıyla sizlere kaliteyi sunmaktadır.

.

Misyonumuz

Müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile ülkemize kurumumuza ve sektörümüze katma değer sağlamaktır.

Vizyonumuz

Genç dinamik, teknik bilgisi yüksek personelimizin yeteneklerini yönlendirerek, teknolojiyi üreten, sektöründe lider olan bir firma olmaktır. Bu doğrultuda tüm çalışanlarının katılımını sağlayarak yaşayan bir kalite sistemi kurmak, teknolojiyi yakından takip etmek, sektörde lider ve saygın bir kuruluş olmak temel politikamızdır.

Kalite Politikamız

Ada Cam Balkon kalite politikası olarak kendisine; mevcut mevzuaatlara uyarak, ürünlerin kalitesinden taviz vermeden müşteri memnuniyetini sürekli kılmayı seçmiştir.