M E N Ü
AÇIK TEMA KOYU TEMA
Merhaba

bugün ruh haliniz
nasıl ?
Açık Tema
Koyu Tema


Biz Kimiz ?


Bizim için her proje, yeni bir heyecan demek...hakkımızda
2007'den' beri...

Biz müşterilerimizi iş ortağımız gibi görürüz ve ilhamımızı onlardan alırız. Düşüncelerini, proje hedeflerini, hayallerini zevkle dinleriz. Çalışmalarımızı, iki ortak gibi, tutkuyla yürütür ve proje başarısı için fikirlerimizi, uzmanlığımızı ve enerjimizi ortaya koyarız.

Web tasarım sektöründe en az 6 yıldan fazla çalışan deneyimli girişimcilerin oluşturduğu Sistem6 İnteraktif Ajans, "Ahmet HOCAOĞLU" tarafından 2007 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana uzun vadeli yatırımları, kısa vadeli kazançlara tercih etmiştir. Sadece yaptığı işlerin kalitesi değil, bu ilkeli duruşu da rakiplerinden farklılaşmasını sağlamıştır. İnternet konulu kurumsal çözüm ve danışmanlık hizmetleri sunmak, temel faaliyet alanımızı oluşturmaktadır.

Uzun lafın kısası siz de dijital ortamda etki bırakacak bir proje peşindeyseniz, bütünleşik bir dijital pazarlama planına ihtiyacınız varsa, amca dayı yeğenle bu iş olmayacak diyorsanız, kaliteli işlerin de ucuz olmayacağını anladıysanız, sizle tanışmaya can atıyoruz. Güncelliğini yitirmeyen ve yaşayan markalarınızla var olmanız ümidi ile...prensiplerimiz
Etik değerlerimiz herşeyin üstündedir…

  • Biz sadece tasarım ajansı değiliz! Tasarım, bir projenin sadece önemli bir bileşenidir. Amacımız kullanılabilir, etkili ve başarı dönüşüm oranı yüksek projeler üretmek.
  • Sistem6 her web projesini üstlenmez. Müşteri tarafından, yeterince hazırlık yapılmamış, yeterli bütçe ayırılmamış, yanlış projelendirilmiş projeleri üstlenemez.
  • Sistem6 hiçbir şart ve koşulda ücretsiz demo (konkur katılım bedeli verilen işler hariç) yapmaz. Bu tür taleplerin sektörü olumsuz etkileyen bir emek hırsızlığı olduğuna inanır.
  • Sistem6 üstlendiği projeleri kendi işi gibi benimser ve proje bitimine dek, iyi niyetli gayret ile zamanında sonuçlandırır. Proje süresince çıkabilecek problemleri müşterileri ile açık iletişim ve dürüstlükle paylaşır.
  • Sistem6 proje bitiminde müşterisi ile yollarını ayırmaz. Web projeleri için bakım, destek ve geliştirme desteğinin yanı sıra, dijital pazarlama ekibiyle de, pazarlama desteği sunar.